Lekcje kamczackiego

Kamczatka — daleka, kusząca kraina marzeń, przygód. Stała się moją drugą ojczyzną, ale w ciągu ostatnich trzech lat ani razu nie udało mi się jej odwiedzić. Na razie muszą mi wystarczyć marzenia i powracające barwne sny. Pracuję jednak nad tym, żeby te marzenia urzeczywistnić, rozpocząć kolejny duży projekt fotograficzny.

4 lutego wezmę udział w otwarciu wystawy „Kamczatka — twoja niesamowita przygoda”. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Oceanografii i Biologii Morskiej „Moskwarium” o godz. 12. Tuż po ceremonii otwarcia opowiem o swoim kamczackim życiu pośród dzikiej przyrody, o swoich planach, odpowiem na pytania. Razem obejrzymy film przyrodniczy „Niedźwiedzie Kamczatki. Początek życia” (o godz. 14), a po pokazie będzie możliwość zadawania pytań. Dla tych, którzy przyniosą moje książki, będą autografy i dedykacje.

„Kamczatka — twoja niesamowita przygoda” to duży projekt przyrodniczo-edukacyjny, który potrwa miesiąc i który ma na celu ukazanie piękna Półwyspu Kamczackiego i Wysp Komandorskich. W ramach projektu swoją wiedzą o tych rejonach podzielą się naukowcy, blogerzy, wolontariusze parków i podróżnicy. Wstęp na wszystkie wydarzenia projektu jest bezpłatny. Wejście za okazaniem kodu QR.

Jedna myśl w temacie “Lekcje kamczackiego

  1. Mientha 13/03/2022 / 01:42

    Ja wiem, że to może nie jest dobre miejsce na takie pytania, ale jak się Pan odniesie do rosyjskiej agresji na Ukrainę?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s