Zapraszam na spotkanie!

„Rezerwat Kronocki: tutaj chroni się dzikie łososie” — tak nazywa się wystawa moich fotografii, która odbywa się teraz w Moskwie w centrum handlowym „MEGA Tiopłyj Stan”. Wystawa potrwa do 18 sierpnia, a jej tematem przewodnim są łososie pacyficzne żyjące na chronionych obszarach Kamczatki.

Szczerze mówiąc, sam jeszcze nie odwiedziłem wystawy, ponieważ jej otwarcie przypadło na czas mojej eskapady po archangielskich lasach. Podziękowania dla fundacji „Krasiwyje dieti w krasiwom mirie”, firmy „M.Video” i centrum handlowego „MEGA Tiopłyj Stan” — ta trójka wspaniałych partnerów zajęła się organizacją wystawy!

Na wystawę przyjadę 14 sierpnia. O godz. 19 w strefie Underline na pierwszym piętrze planujemy nieformalne spotkanie. Porozmawiamy o Rezerwacie Kronockim, o tym, dlaczego fotografowie i filmowcy z całego świata chcą się tu dostać i jaką rolę odgrywają w tym łososie pacyficzne. Dowiecie się, jaka historia kryje się za prezentowanymi na wystawie zdjęciami, jak należy się zachowywać w królestwie niedźwiedzi i łososi, będziecie mogli także zadać pytania autorowi i organizatorom wystawy. Dzieci mile widziane — dowiedzą się wiele nowych rzeczy!

Niewykluczone, że wydawcy zorganizują sprzedaż moich ostatnich książek — wtedy zrobię sesję z autografami. Zapraszam!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s