O sprawach LESFILMU

775526_original

Kontynuujemy zbiórkę środków na realizację filmów poświęconych dzikiej przyrodzie Rosji. Bezpośrednio po tym, jak opowiedziałem o naszym projekcie, udało nam się zebrać pierwsze sto tysięcy rubli! Bardzo dziękujemy! Na pewno znajdziemy sposób, aby podziękować wszystkim darczyńcom! Z zebranych pieniędzy finansujemy obecnie zakup profesjonalnej aparatury do rejestracji dźwięku. Negocjujemy z głównymi sponsorami, a sezon zdjęciowy zbliża się wielkimi krokami!

Rozpoczęliśmy zbiórkę środków na platformie crowdfundingowej „Planeta”. Tego typu platformy działają na zasadzie: wy finansujecie nasz projekt, a my dzielimy się z wami powstałym dzięki waszej pomocy kontentem, poczynając od widokówek, książek, fotografii, a kończąc na możliwości uczestnictwa w naszych ekspedycjach. Nasz projekt na „Planecie” znajdziecie tutaj. Dodam, że na stronie Lesfilmu można nadal dokonywać bezpośrednich przelewów za pomocą Yandex.Money i PayPal.

Pierwsze samce niedźwiedzi opuściły już kilka dni temu gawry. W maju opuszczą zimowe legowiska niedźwiedzice z tegorocznymi młodymi — przyszli bohaterowie naszego filmu, noszącego roboczy tytuł „Niedźwiedzie Kamczatki. Początek życia”. I jeśli uda nam się zebrać niezbędne minimum, to wkrótce dołączy do mnie ekipa filmowa i nie zmarnujemy nadchodzącego sezonu!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s