Spotkania w Moskwie

673460_original

W najbliższych dniach planuję wziąć udział w festiwalu przyrodniczym „Pierwotna Rosja” (ros. „Первозданная Россия”). W ramach festiwalu odbędzie się wiele spotkań z fotografami przyrody. Pierwszego dnia, 25 stycznia, Olga Kamienska opowie o robieniu zdjęć pod lodami Bajkału i Arktyki, orenburski fotograf Aleksandr Nazin opowie o fotografowaniu na stepach Zaurala, astronauta Fiodor Jurczichin podzieli się sekretami fotografowania Ziemi z kosmosu, a czukocki fotograf Siergiej Tierieszczenko opowie o pracy w jednym z najbardziej malowniczych i trudno dostępnych regionów Rosji.

Moje wystąpienie zaplanowane jest na 26 stycznia. Opowiem o swojej transrosyjskiej ekspedycji fotograficznej, poświęconej stuleciu istnienia rosyjskiej sieci rezerwatów, i o tym, dlaczego najdalszym punktem wyprawy została Kamczatka. Początek prezentacji o godz. 12.

Oprócz tego 24 stycznia o godz. 18 wystąpię w Moskiewskiej Sali Odczytowej Rosyjskiego Towarzystwa Geograficznego (adres: Новая пл., д. 10, стр. 2). Wstęp wolny, jednak należy wcześniej zgłosić swoje uczestnictwo pod numerem telefonu 8-800-700-18-45.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s